Legniczka.com

Dekarz_ Praca od już _ Mysłakowice

Dodane:
8 maja
Firma budowlana zatrudni dwóch dekarzy, przeróbka dachu w Mysłakowicach. Blacha, konstrukcja.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Inżynier / Kosztorysant Budowlany
Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Kosztorysant Budowlany. Zadania na stanowisku: • Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie robót bud
Dam pracę-17 maja
Hotel Kyriad Karkonosze *** Pracownik techniczny
OPIS Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i usuwanie usterek. Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - koszenie trawników, etc.) W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego
Pracownik parku linowego
Obiekt Kazalnica Family & Conference w Sosnówce zatrudni pracownika do parku linowego. Umowa o pracę / zlecenie.
Dam pracę-12 maja
Operator Oczyszczalni Ścieków
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. zatrudni Operatora Oczyszczalni Ścieków w Oddziale Spółki w Szklarskiej Porębie Wymagania niezbędne: • wykształcenie min. zawodo
Żabka Podwale
Poszukuję chętnej dyspozycyjnej osoby do pracy w sklepie Żabka Podwale w Jeleniej Górze. Oferuję pracę w miłym i zgranym zespole. Jeżeli nie pracowałeś na podobnym stanowisku wszystkiego Cie
Dam pracę-14 maja
Osoba na zmywak
Poszukujemy osoby na stanowisko zmywak, w Hotelu Tarasy Wang. Chętne osoby prosimy o kontakt pod numerem: 723448289.
Dam pracę-8 maja
Praca 4 godz dziennie I
Potrzebni pan ( najlepiej emeryt, rencista) Na 4 godz (5 30-9 30 ) do pomocy przy wyrobach Garmazeryjnych ( mielenie - gotowanie- ) Empanada Kozia 4 Jelenia Góra
Dam pracę-wczoraj, 17:59
Pracownik Produkcji
W związku ze wzrostem produkcji, poszukujemy do Naszego zespołu JZO S.A. osób na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy: Jelenia Góra Będziesz odpowiedzialny za: • Obsługę m
Dam pracę-10 maja
Kucharz / Młodszy kucharz - Szklarska Poręba
O nas : jesteśmy grupą ludzi, którą pragniemy powiększyć chcemy na nowo zacząć tworzyć mała lokalna markę jako lokal mamy już swoje doświadczenie, ale chcemy zmian. Dlatego ja
Dam pracę-przedwczoraj, 15:03