Legniczka.com

Operator frezarki numerycznej CNC

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
26 kwietnia
Twój zakres obowiązków:
• Obsługa frezarki numerycznej ().
• Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole maszyny / Realizacja programów obróbki.
• Korekty programów CNC
• Dobór oraz kontrolowanie stanu zużycia narzędzia skrawającego.
• Weryfikacja poprawności wykonania detalu w odniesieniu do dokumentacji technicznej.
• Kontrola prawidłowego przebiegu wykonania detali w trakcie obróbki.
Wymagania:
• Doświadczenie z zakresu obsługi maszyn CNC (Frezarki]).
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Znajomość doboru narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania.
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
• Podstawowy zakres wiedzy dotyczący obróbki skrawaniem.
• Odpowiedzialność i zaangażowanie.
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc kuchenna/kucharz na weekendy 25 zł/godz
Restauracja oddalona 12 km od Jeleniej Góry zatrudni Pomoc Kuchenną lub Kucharza na weekendy. Wynagrodzenie 25 zł/ godz netto (na rękę). Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się - przeszkolimy
Dam pracę-24 kwietnia
Praca dla brukarzy , ekip brukarskich.......
Poszukuje osób do pracy przy drogach i instalacjach sanitarnych, szczególnie brukarzy ze znajomością tematu proszę sms tel 786-197-984
Dam pracę-przedwczoraj, 13:25
Pielęgnacja i zakładania ogrodów
Przyjmę do pracy osobę do pielęgnacji i zakładania ogrodów na terenie Jeleniej i okolicy.Mile widziana osoba z doświadczeniem.Poszukuje osoby chętnej do stałej współpracy.Więcej informacji
Dam pracę-30 kwietnia
Opieka Kolbermoor od ok 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Pracownik administracyjno-biurowy
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy. Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: Wykonywanie zadań biurowych, w tym obsługa urządzeń
Dam pracę-26 kwietnia
Opiekunka do małżeństwa/1900 Euro/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni ????do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Praca kierowca C+E Niemcy+ Kraj
Poszukujemy kierowcy do pracy na ciągnik z naczepą plandeka kat.(C+E) Praca na trasach POLSKA - NIEMCY- POLSKA -POLSKA + trasy krajowe.tel. 691658022
Pracownik produkcji odwonienia liniowe. Mężczyzna
Firma O.P.S.O. Sp. z o.o., producent odwodnień liniowych z polimerobetonu marki STORA-DRAIN z Jeleniej Góry, poszukuje pracownika produkcji. Opis stanowiska: - praca fizyczna na stanowisku linii
Dam pracę-23 kwietnia
Stanowisko ds. przetargów i zamówień
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WODNIK” Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko: Stanowisko ds. przetargów i zamówień Wymagania: wykształcenie wyższe – prefero