Legniczka.com

Pokojowa do Pensjonatu Perła Sudetów w Karpaczu

Dodane:
27 kwietnia
Poszukujemy pracownika na stanowisku obsługi pięter.

Będziesz ściśle współpracować z Działem Technicznym i Recepcją.

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu:

Lubisz porządek?

Masz łatwość w organizowaniu swojej pracy?

Cenisz dokładność i spostrzegawczość?

Dyskrecja i uczciwość leżą w Twojej naturze

Cieszy Cię zadowolenie innych?

Zadzwoń ;)

Oczekujemy od kandydatów:

doskonałej organizacji pracy własnej,

umiejętności pracy w zespole,

dokładności i sumienności,

dyspozycyjności,

umiejętności pracy pod presją czasu.

Proponujemy współpracę na podstawie umowy zlecenia.

Pracę w profesjonalnym zespole

Praca również w weekendy i święta

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Murarz z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy ze znajomością języka Niemieckiego. Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przem
Dam pracę-29 kwietnia
Operator lini produkcji pelletu
OPIS Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca
Dam pracę-6 maja
Praca przy plewieniu w Karpaczu
Przyjmę kobiety do pracy przy plewieniu, sprzątaniu rabat w Karpaczu. Dojazd z Cieplic lub możemy zabrać po drodze do Karpacza. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.
Tynkarz maszynowy
Dam pracę przy wykonywaniu tynków maszynowych. Praca akordowa
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-5 maja
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Dam pracę-1 maja
Pizzeria Molto Bene Karpacz szuka pracowników
Molto Bene się rozrasta i szukamy nowych pracowników. Zmieniamy lokal na większy będzie więcej możliwości i dlatego szukamy właśnie Ciebie. -Jeżeli szukasz pracy tylko na sezon dzwoń 6950
Dam pracę-30 kwietnia
Złota rączka _ Mysłakowice_ Praca
Firma budowlana zatrudni " Złota rączkę " Zakres obowiązków: - Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie. - Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne. Wymagania: - Doświa
Dam pracę-26 kwietnia
Kierowca-magazynier motoryzacja
Zatrudnimy pracownika na stanowisko magazynier-kierowca . Prawo jazdy kat.b , doświadczenie w pracy na magazynie . Miejsce pracy Jelenia Góra. Firma Martex - zajmujemy się sprzedażą części do