Ogłoszeń: 3083   Czytających: 9990
Legniczka.com

Spawacz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
26 kwietnia
Spawacz
Twój zakres obowiązków:
• Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną;
• Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich;
• Obsługa elektronarzędzi koniecznych przy spawaniu
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Znajomość technik i metod spawalniczych MIG MAG
• Uprawnienia spawalnicze minimum podstawowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1791270 Ważne do: 2024-05-10 10:47:54

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca w kwiaciarni
zatrudnię na 1/2 etatu Kwiaciarnia przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze (dojazd komunikacją miejską). Praca również w weekendy. Rzetelny pracodawca. Proszę o kontakt wyłącznie osoby
Dam pracę-przedwczoraj, 20:00
Agent ds Wsparcia Operacji
Firma kurierska Fedex, przyjmie do pracy na pełny etat pracownika biurowego.Do obowiązków należeć będzie : kontrola pracy kurierów,sporządzanie raportów, przyjmowanie zleceń, obsługa dokume
Dam pracę-26 kwietnia
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny Opis stanowiska: • Załadunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materia
Dam pracę-dziś, 8:02
Pracownik budowlany
Zatrudnię budowlańca z doświadczeniem do stanów surowych na domach jednorodzinnych murowanie, szalowanie, zbrojenie. Mile widziane prawo jazdy kat B. Praca w okolicy Jeleniej Góry.
Dam pracę-24 kwietnia
Wykładowca,, opiekun osób starszych
Ośrodek kształcenia zawodowego w Jeleniej Górze poszukuje osoby, która może poprowadzić zajęcia teoretyczne w tematyce,, opiekun osób starszych,, 60h dydaktycznych. Umowa zlecenie. Możliwoś
Opiekunka do małżeństwa/1900 Euro/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni ????do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Dam pracę-29 kwietnia
Pokojowa. Praca w schronisku "Samotnia"
Schronisko górskie „Samotnia” w Karpaczu poszukuje osoby do pracy na stanowisku pokojowej. Do głównych obowiązków należy utrzymanie czystości i porządku w pokojach, łazienkach oraz innych
Dam pracę-25 kwietnia
Kucharz
Restauracja w centrum Karpacza zatrudni kucharza. Oferujemy ;odpowiednie wynagrodzenie ,możliwość zakwaterowania ,umowę o prace
Dam pracę-3 maja