OgÅ‚oszeÅ„: 3350   CzytajÄ…cych: 4508
Legniczka.com

Spawacz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
6 maja
Spawacz
Twój zakres obowiązków:
• Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną;
• Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich;
• Obsługa elektronarzędzi koniecznych przy spawaniu
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Znajomość technik i metod spawalniczych MIG MAG
• Uprawnienia spawalnicze minimum podstawowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1792125 Ważne do: 2024-05-20 08:01:16

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

1750€ Opiekun/opiekunka do seniorki - bez nocek!
Termin : od 03/06/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Birkenfeld Status: zastępstwo Numer oferty: K/01574 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z ko
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 14:22
Pizzerman
Nowy obiekt na mapie Staniszowa, poszukuje Pizzerman. Zakres obowiązków: - Przygotowywanie ciasta, półproduktów do pizzy neapolitańskiej - Monitorowanie czasu pieczenia i regulowanie tempe
Dam pracÄ™-13 maja
Opiekunka do Pana / od 23.06 / 1600 Euro
Opiekunka do starszego Pana 37574 Einbeck / Dolna Saksonia / koÅ‚o Getyngi Od 23.06.2024 na 6 tygodni do 1600 EUR + opÅ‚acony przejazd + dodatek wielkanocny Wymagania: komunikatywna znajomoÅ
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 13:29
Pracownik produkcyjny - Radomierz /Jelenia Góra
Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów m
Dam pracÄ™-9 maja
Ogród Japoński zatrudni sprzedawcę/obsługę klienta
Ogród Japoński w Przesiece szuka do pracy na stanowisko obsługi klienta/sprzedawcy. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( możliwość uzgodnienia dogodnych warunków zatrudnie
Dam pracÄ™-15 maja
Sprzedawca
Praca sezonowa Hurtownia warzyw i owoców ‘’Jelfrut’’ poszukuje sprzedawców na stragany. Miejsce pracy: Jelenia Góra Praca od poniedziałku do soboty. Wymagamy: - zaangażowania; -
Dam pracÄ™-13 maja
Pana do zautomatyzowanej pralni
Młodego, pojętnego zatrudnię
Dam pracÄ™-7 maja
Sprzątanie apartamentów Karpacz
Dam dorywczą pracę przy sprzątaniu apartamentów w Karpaczu. Poszukuję osoby mobilnej.
Dam pracÄ™-7 maja
Opiekunka do Pani/1700/30.05
Opiekunka do starszej pani 37079 obrzeża Göttingen/ Dolna Saksonia Od 30.05.2024 na 6 tygodni do 1700 ,- EUR miesięcznie + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość języka
Dam pracÄ™-16 maja
© 2002-2024 Highlander's Group