Zobacz także
Portal Jelonka.com - Jelenia Góra Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Środa, 17 października 2018.5583 ogłoszenia w 5 regionach i 86 kategoriach.Czytających: 3212.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Operator produkcji - Odry

Grupa Work Service działa od 1999 r. i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator Maszyn

Miejsce pracy: Odry - okolice Ostravy

Obowiązki:

- uzupełnianie półpłynnych fabrykatów w maszynie
- odpowiednie ustawienie maszyny
- kontrola jakości wytworzonych węży
- prace magazynowe

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych
- motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- zaangażowanie, sumienność
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
- możliwość samodzielnych dojazdów

Oferta:

- wynagrodzenie w przedziale 3400zł/mc - 4000zł/mc netto
- 55% zniżki na posiłek w firmowej kantynie
- czeską umowę o pracę na okres 1 roku, z możliwością przedłużenia
- dofinansowanie dojazdu do pracy
- BEZPŁATNE zakwaterowanie
- 20 dni płatnego urlopu
- pomoc w załatwieniu formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
- opieka polskojęzycznego koordynatora

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[a]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Kategoria
Region
wałbrzyski
Tel.(kontakt)
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1510110
Data dodania: 12 października 2018
Data ważności: 26 października 2018

Inne w kategorii Praca > Dam pracę

Dodaj ogłoszenie
© 2002-2018 Legniczka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja