Zobacz także
Portal Jelonka.com - Jelenia Góra Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Wałbrzych Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Wtorek, 22 stycznia 2019.4353 ogłoszenia w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 5548.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Produkcja | Ceramica Marconi

Polcolorit/Ceramica Marconi poszukuje Kandydatów na stanowiska do pracy w zakładzie w Piechowicach. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i płatne nadgodziny, pensja od 2700brutto. hr@polcolorit.pl
Poszukujemy przede wszystkim osób chętnych do pracy, dyspozycyjnych na pełen etat, mile widziane doświadczenie w produkcji.

Aktualnie prowadzimy nabór m.in. do działu przygotowania produkcji, także operatorów ładowarek, operatorów linii szkliwierskiej, pras, pieców i linii rektyfikacyjnej.

W związku z rozbudową poszukujemy również mechaników, elektromechaników oraz osób doświadczonych w usprawnianiu procesów produkcyjnych.

Osoby zainteresowane zapoznaniem się z ofertą zapraszamy on poniedziałku do piątku od 9 do 16 do siedziby Polcolorit S.A. przy ul. Jeleniogórskiej 7 w Piechowicach w celu złożenia dokumentów osobiście, przesłanie CV na email hr@polcolorit.pl lub kontakt telefoniczny 516-005-331.
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
Film
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1526550
Data dodania: 15 stycznia 2019
Data ważności: 29 stycznia 2019


Inne w kategorii Praca > Dam pracę


Dodaj ogłoszenie
© 2002-2019 Legniczka jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja