Ogłoszeń: 3672   Czytających: 6439
Legniczka.com

Kelner/kelnerka Karpacz. zar. od 3000tyś

Telefon / kontakt:
Dodane:
13 września
Restauracja w centrum Karpacza zatrudni kelnera/kelnerkę. Oferujemy; zarobki od 3000tyś ,umowę o prace, możliwość zakwaterowania
Nr ogłoszenia: 1679742 Ważne do: 2021-09-27 22:55:22

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zatrudnię pracowników budowlanych
Firma z 30-letnim doświadczenie zatrudni pracowników robót budowlanych - pomocnik budowlany , murarz , zbrojarz , cieśla , dekarz -umowa o pracę -prywatny pakiet ubezpieczeń -możliwość wyp
Dam pracę-dziś, 15:00
Pokojowa
TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy 124 przestronne, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie apartamenty
Dam pracę-6 września
Pracowników budowlanych zatrudnię
Pracowników budowlanych zatrudnię. Praca na stałe w jednym obiekcie w Cieplicach, tel. 501 377 514
Obsługa Klienta - j. angielskim
Zakres obowiązków:Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami-Codzienne wsparcie klientów firmy w rozwiązywaniu problemów-Przygotowywanie zleceń na produkcje. CV na rekrutacja@quest
Dam pracę-13 września
Kierowca
Hurtownia branży spożywczej , poszukuje kierowcy/magazyniera. CV prosimy wysyłać na mail algastro18@gmail.com
Dam pracę-3 września
Hotel Seidorf - Specjalista d/s marketingu
Hotel Seidorf***** w Sosnówce Dział marketingu Zakres zadań • Udział w tworzeniu oraz wdrażaniu strategii marketingowej obiektu • Podejmowanie działań marketingowych w internecie, m
Dam pracę-12 września
Kelnerka/kelner Karpacz
Poszukiwana kelnerka/kelner do pizzerii w Karpaczu,więcej informacji pod numerem telefonu 533192215
Dam pracę-dziś, 13:34
Praca przy obsłudze maszyn
Firma Automotive GSW Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa z siedzibą w Marczycach 59 poszukuje osoby do pracy przy produkcji elementów dla przemysłu samochodowego. Praca na jedną zmianę przy obsłud
Sprzedawca
Sklep narciarski w Cieplicach zatrudni komunikatywną osobę na stanowisko sprzedawcy. Wymagana znajomość obsługi komputera. CV proszę kierować na adres: sklep@skiland.pl
Dam pracę-10 września