Legniczka.com

Kierownik działu utrzymania ruchy

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
26 kwietnia
Kierownik działu utrzymania ruchy.
• Opis stanowiska:
• Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni)
• Utrzymanie dostępności i sprawności maszyn, urządzeń i instalacji w fabryce
• Przygotowanie planów i przeprowadzenie przeglądów technicznych, maszyn i urządzeń i instalacji
• Nadzór nad urządzeniami dozorowymi
• Uczestnictwo, w procesach inwestycyjnych (prowadzenie inwestycji w aspektach technicznych)
• Zarządzanie zespołem pracowników utrzymania ruchu, w tym delegowanie obowiązków, monitorowanie postępów prac oraz dbanie o motywację i rozwój pracowników
• Wdrażanie standaryzacji w obrębie obszaru utrzymania ruchu.
• Współpraca z wydziałami produkcyjnymi w procesie optymalizacji produkcji.
• Analiza bieżących wskaźników i rekomendacja działań mających na celu poprawę ich efektywności.
• Tworzenie i nadzorowanie działań prewencyjnych w obszarze utrzymania ruchu.
• Nadzór nad dokumentacją techniczną i przeglądami konserwacyjnymi urządzeń oraz instalacji i budynków.
• Nadzór nad magazynem części i materiałów eksploatacyjnych.
• Wprowadzenie i rozwijanie narzędzi informatycznych do zarządzania utrzymaniem sprawności parku maszynowego fabryki

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu.
• Znajomości zasad związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń
• Umiejętności zarządzania zespołem utrzymania ruchu
• Doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności planowania i koordynacji działań
• Znajomości norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
• Umiejętności analizy awarii i podejmowania działań zapobiegawczych
• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy w zespole
• Gotowości do podejmowania decyzji oraz elastyczności w działaniu
• Wykształcenia technicznego, preferowane kierunki związane z mechaniką, elektryką, automatyką
• Mile widziany język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca na budowie brukarz, instalator, rob. ziemne
Firma Parys Jelenia Góra zatrudni do prac przy kostce brukowej drogach instalacjach zew. .Praca na miejscu warunki do ustalenia indywidualnie tel 605 418 974 Szukamy osoby sumiennej z doświadczen
Dam pracę-23 kwietnia
Opieka Bad Aibling od 28.04.2024+premia
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 25-28.04.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Zatrudnimy ogrodnika
Holiday Park&Resort Cieplice zatrudni pracownika do bieżącego utrzymania terenów zielonych. Główne zadania to: - dbanie o odpowiedni stan trawników - dbanie o drzewka i krzewy - nawożenie -
Dam pracę-3 maja
Operator frezarki numerycznej CNC
Operator frezarki numerycznej CNC Twój zakres obowiązków: • Obsługa frezarki numerycznej (). • Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole m
Dam pracę-wczoraj, 10:18
Kierownik Oddziału
Firma handlowa z branży budowlanej zatrudni Kierownika Oddziału do nowo otwieranego oddziału w okolicach Kamiennej Góry-Lubawki. Mile widziane znajomość Subiekta, oraz znajomość branży budowl
Dam pracę-przedwczoraj, 11:03
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 15.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracę-przedwczoraj, 10:33
Kurier- kierowca
Przyjmę do pracy na stanowisko KURIER kierowca busa. Wynagrodzenie 5 tyś netto. Zainteresowanych proszę o kontakt tylko telefoniczny.
Dam pracę-25 kwietnia
Hotel Malinowy Dwór zatrudni Recepcjonistę
Hotel Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi rekrutację na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka Od kandydatów oczekujemy: - miłej aparycji i komu
Dam pracę-29 kwietnia
Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-2 maja