Legniczka.com

Kucharz śniadaniowy

Telefon / kontakt:
rekrutacja@termykarkonosze.pl
Dodane:
17 kwietnia
Poszukujemy Kucharza śniadaniowego do Staniszowa.

Świetnie gotujesz, a wszystko co wychodzi spod Twoich rąk jest zgodne z ustalonymi przepisani, metodami i wskazówkami Szefa Kuchni, potrafisz nakryć i udekorować bufet.

Twoje obowiązki to:
- przygotowywanie śniadań w formie bufetu oraz a’la carte
- dbanie o wysoką jakość przyrządzanych potraw
- dbanie o to, aby produkty, których używasz były świeże, dobrze przechowywane i przydatne do spożycia

Nasze wymagania
- jesteś kreatywnym kucharzem/kucharką śniadaniowym
- wczesne wstawanie nie jest Ci straszne i raczej z przyjemnością powitasz dzień bladym świtem [praca w godzinach 5:00-13:00]
- jesteś otwarty/-a na ludzi i gotowy/-a do pomocy
- dbałość o produkty, oszczędność, zasady zero waste
- masz ambicje, aby tworzyć ciekawe miejsce na gastro mapie Karkonoszy
- masz aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy
- atrakcyjne formy zatrudnienia
- profesjonalne szkolenie z Szefem Kuchni
- przyjazna atmosfera w pracy
- elastyczny grafik
- polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
- spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@termykarkonosze.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Operator maszyn i urządzeń ceramicznych
Firma Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowicach poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego operatora maszyn i urządzeń ceramicznych do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym. Osoba zatrudniona na t
Dam pracę-24 kwietnia
Sprzątaczka biurowa - Jelenia Góra
Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 7
Dam pracę-przedwczoraj, 18:00
Kasjer/Sprzedawca - Żabka
Tytuł: Poszukujemy Kasjera-Sprzedawcy Firma: Sklep Spożywczy Żabka Lokalizacja: Pl. Piastowski 24, 58-560 Jelenia Góra Opis: Sklep Żabka poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na
Kierownik techniczny oraz elektryk
Hotel Seidorf poszukuje do swojego zespołu dwóch osób na stanowiska: 1. Kierownik Techniczny: • zarządzanie działem technicznym w branży hotelarskiej lub pokrewnej. • Umiejętnoś
Dam pracę-17 kwietnia
Kucharz. Praca w Karpaczu w schronisku "Samotnia"
Schronisko górskie „Samotnia” nad Małym Stawem w Karkonoszach, poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisku Kucharza. Oferujemy stałe i pewne wynagrodzenie oraz wyży
Dam pracę-25 kwietnia
Nauczyciel świetlicy i wychowania fizycznego
Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Jeleniej Górze zatrudni od 1 września 2024r. nauczyciela świetlicy (na pełen etat) oraz nauczyciela wychowania fizycznego (na 12/22 etatu). CV prosimy przesyła
Dam pracę-23 kwietnia
Zatrudnię mechanika, pomocnika
potrzebuje pomocy w postawieniu altanki drewnianej, wybudowania placu zabaw, wybudowaniu hali (foliaka ogrodniczego), ogrodzenia. Ponadto zajmujemy sie naprawami rozbitych ciężarówek, ogrodnictwo,
Masażysta/Masażystka/Terapeuta
Jelenia Struga MEDICAL SPA Hotel dla dorosłych poszukuje osoby do pracy na stanowisku masażysta, terapeuta. Oferujemy: • Zatrudnienie na umowę o pracę • Wysokie wynagrodzenie • Dogodne
Dam pracę-19 kwietnia
Opiekunka na 09.05 do samotnej Pani /1700 euro
Do opieki jest 83-letnia Pani Carola , waży ok. 50-55 kg, ma 165 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Problemy przy wstawaniu i poruszaniu się, uwarunkowane wiekiem i