Ogłoszeń: 4249   Czytających: 4817
Legniczka.com

Magazynier logistyki wewnętrznej

Telefon / kontakt:
rekrutacja@dr-schneider.com
Dodane:
15 września
Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1200 pracowników.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER LOGISTYKI WEWNĘTRZNEJ

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
- terminowe zaopatrywanie stanowisk montażowych w elementy do produkcji,
- transport gotowych wyrobów do magazynu wyrobów gotowych,
- informowanie przełożonego o zauważonych awariach, niezgodnościach oraz niedoborach materiałów w magazynie,
- bieżące uzupełnianie części na montażu z supermarketu z instrukcjami.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- uprawnień na wózki widłowe (lub gotowości do ich wyrobienia),
- dokładności, sumienności, umiejętności pracy w grupie,
- gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
- bezpłatne przejazdy do/z pracy na trzy zmiany z Jeleniej Góry, Kamiennej Góry, Bolkowa, Świerzawy, Lubawki, Kowar i wielu innych miejscowości,
- bogaty pakiet socjalny:
- prywatną opiekę medyczną,
- kartę sportową,
- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: m.in. dofinansowanie do wypoczynku, świadczenie zimowe, comiesięczne dofinansowanie do żłobków / przedszkoli dzieci pracowników,
- atrakcyjne ubezpieczenie grupowe za 1 zł,
- nagrody jubileuszowe,
- możliwość zaangażowania się w liczne projekty wolontariackie,
- kantynę na terenie zakładu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

lub Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., Dział personalny, Radomierz 1 D, 58-520 Janowice Wielkie, tel 75 754 6007

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Nr ogłoszenia: 1627190

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kelner / Kelnerka - obsługa klienta
Praca przy obsłudze klienta w restauracji. Pełny etat Miejsce pracy: Browar Miedzianka, gmina Janowice Wielkie. 15 km od Jeleniej Góry. Podstawowe obowiązki to: - Przygotowanie sali re
Dam pracę-przedwczoraj, 12:12
Kelnerka do pizzerii
Poszukujemy kelnerke/kelnera do pizzerii na stałe lub dorywczo. Więcej informacji pod numerem telefonu 730035005. Proszę dzwonić po godzinie 12.
Dam pracę-wczoraj, 16:56
Kasjer / Kasjerka
Jobman Group Sp. z o.o.- Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163-poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy ty
Dam pracę-18 września
Praca dla szwaczki
Firma szwalnicza z Jeleniej Góry przyjmie do pracy wykwalifikowane szwaczki. Wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Możliwość dorobienia na emeryturze. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefo
Dam pracę-16 września
Kierowca/magazynier
Hurtownia branży spożywczej poszukuje kierowcy/magazyniera .CV prosimy o przesyłanie na adres algastro18@gmail.com
Dam pracę-10 września
Zorka Sp. z o.o. - Specjalista ds. Księgowości
ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy wsp
Dam pracę-wczoraj, 8:30
Opiekunka do St. Pani od 25.09.2020 -1500E
???? Opiekunka do starszej pani 37154 Northeim/ Dolna Saksonia/ koło Getyngi Od 25.09.2020 na 2 miesiące do 1500 EUR + opłacony przejazd Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego
Pomocnik -konwojent w hurtowni piwa
W hurtowni piwa i napojów w Jeleniej Górze zatrudnimy na stanowisko Pomocnik -Konwojent osobę do załadunku,rozładunku i rozwozu towaru. Więcej informacji na miejscu Jelenia Góra Krzywoustego 1
Praca przy elewacji
Przyjmę do pracy przy elewacji. Dzwonić od pon do pt od 7.00 do 16.00.