OgÅ‚oszeÅ„: 3094   CzytajÄ…cych: 11167
Legniczka.com

Malarz, lakiernik przemysłowy

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
25 kwietnia
Malarz, lakiernik przemysłowy
Opis stanowiska:
• Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną
• Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową
• Malowanie w komorze lakierniczej,
• Obsługa pomp lakierniczych,
• Przygotowanie farb przed malowaniem,
• Sprawdzenie jakości przygotowanych wyrobów przed malowaniem i weryfikacja powłok lakierniczych w procesie i po.
Wymagania:
• Umiejętność malowania metodą hydrodynamiczną
• Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
• Prawidłowe przygotowanie zabezpieczenie i sprawdzenie elementów przed malowaniem.
• Zaangażowanie w pracę
• Dokładność
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1791213 Ważne do: 2024-05-09 18:05:07

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kurier- kierowca
PrzyjmÄ™ do pracy na stanowisko KURIER kierowca busa. Wynagrodzenie 5 tyÅ› netto. Zainteresowanych proszÄ™ o kontakt tylko telefoniczny.
Dam pracÄ™-25 kwietnia
PoszukujÄ™ operatora koparki
Poszukuję operatora koparki z doświadczeniem. Praca na miejscu.
Dam pracÄ™-27 kwietnia
Opieka Kolbermoor od 04.05.2024
NOWA OFERTA – OD 04.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiÄ…c (umowa zlecenie lub dziaÅ‚alność gospodarcza) ZAKWATEROWANIE â
Dam pracÄ™-24 kwietnia
Opiekunka na 17.05/1800 euro
Do opieki jest 104-letnia pani Anita, waży ok. 60 kg, ma 160 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Problemy przy wstawaniu i poruszaniu się, uwarunkowanie wiekiem i stane
Dam pracÄ™-29 kwietnia
Opieka Bad Aibling od 28.04.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 25-28.04.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarc
Dam pracÄ™-22 kwietnia
Złota rączka _ Mysłakowice_ Praca
Firma budowlana zatrudni " Złota rączkę " Zakres obowiązków: - Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie. - Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne. Wymagania: - Doświa
Dam pracÄ™-26 kwietnia
Pracownik bistro i Kawiarni w Cieplicach
Zatrudnimy chętne osoby do pracy do Bistro oraz Kawiarni w Holiday Park Resort. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ale nie jest to warunek konieczny. Praca w bistro polega mi.in na komponowaniu n
Dam pracÄ™-dziÅ›, 10:41
Praca dla kelnera/ kelnerki
Sanatorium w Szklarskiej Porębie zatrudni kelnera lub kelnerkę. Więcej informacji pod nr telefonu 075/745-98-04 lub 075/717-31-18
Dam pracÄ™-26 kwietnia
Opieka Lorch - Waldhausen od 01.05.2024-2 TYG
Szukamy opiekunki z min.podstawami języka niemieckiego na wyjazd od 01.05.2024 na 2 tyg do pomocy podopiecznej w Lorch Waldhausen (okolice Sttutgartu)- podmiana stałej opiekunki , która jedzie na u
Dam pracÄ™-23 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group