Ogłoszeń: 2863   Czytających: 5282
Legniczka.com

Mechanik monter maszyn i urządzeń

Telefon / kontakt:
Dodane:
13 stycznia
Dolfamex Sp. z o.o. w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisku Mechanik monter maszyn i urządzeń w Dziale Utrzymania Ruchu

Zadania na stanowisku:
- prace warsztatowe, remontowe, montażowe, naprawcze (hydrauliczne),
- usuwanie awarii, naprawa sprzętu i wyposażenia zakładu

Wymagania :
- wykształcenie-zawodowe, techniczne ,
- mile widziane uprawnienia E do 1 kW,
- praktyczna znajomość hydrauliki,
- umiejętności spawalnicze,
- umiejętności ślusarskie,
- komunikatywność , umiejętność pracy zespołowej,
- uczciwość, dokładność, sumienność,

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.
Nr ogłoszenia: 1643624 Ważne do: 2021-01-27 12:00:13

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Konstruktor
W związku z ciągłym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy kandydatów do naszej siedziby w Podgórzynie na stanowisko: KONSTRUKTOR. Specyfikacja stanowiska • Realizacja prac konstrukcyjnych zwią
Dam pracę-13 stycznia
Magazynier
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-8 stycznia
Menager Restauracji
Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce to nowoczesny czterogwiazdkowy hotel łączący wyjątkową architekturę oraz stylowe wnętrza. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Menager
Dam pracę-14 stycznia
Magazynier logistyki wewnętrznej
Asystent projektanta
Zatrudnimy pracownika do prac biurowych, wymagania, komunikatywność, znajomość obsługi programów projektowych w zakresie linii i sieci elektrycznych.
Dam pracę-12 stycznia
Zatrudnię do Biura Nieruchomości
Biuro Nieruchomości Sylwia Rakowska poszukuje odpowiedzialnego kandydata na stanowisko d/s nieruchomości . WYMAGANIA: -dyspozycyjność -komunikatywność i umiejętność pracy w zespole -prawo
Asystentka / Higienistka stomatologiczna
KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzynarod
Dam pracę-5 stycznia
Koordynator ds. obsługi pacjenta z jęz. ang.
KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzyna
Kierowca do Pizzerii Cieplice
Restauracja Grande Roma Cieplice zatrudni na stałe kierowcę do rozwożenia posiłków i pizzy. Dobre warunki pracy i wynagrodzenie. Kontakt telefoniczny.
Dam pracę-4 stycznia