Ogłoszeń: 4135   Czytających: 4843
Legniczka.com

Monter- konserwator

Telefon / kontakt:
Dodane:
31 lipca
Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości.
Aktualnie do naszego zespołu w siedzibie firmy w Jeleniej Górze poszukujemy osoby na stanowisko:
MONTER-KONSERWATOR
Miejsce pracy: ul. Spółdzielcza 53, 58-500 Jelenia Góra (woj. Dolnośląskie)

Opis stanowiska: budowa i naprawa desek montażowych, sprawdzanie prawidłowości działania oraz poprawności montażu wiązki, drobne prace konserwatorskie.
Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy na urządzeniach (m.in.: tokarka, frezarka, wiertarka stołowa), zdolności modelarskie mile widziane, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem (angielski lub niemiecki).
Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, System pracy 2 zmianowy, pakiet socjalny, szkolenie przygotowujące do pracy, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie o terminie i miejscu naboru.
CV proszę przesłać na adres: rekrutacja@arcus.world
Adres siedziby: MEINERT Sp. z o.o. ul. Spółdzielcza 53, 58-500 Jelenia Góra
Nr ogłoszenia: 1620576

Więcej z kategorii Dam pracę

Zatrudnię operatora koparki
Firma budowlana z Jeleniej Góry zatrudni operatora koparki, umowa o pracę. tel. 533-332-143
Dam pracę-30 lipca
POMOC KUCHENNA
Restauracja w centrum Jeleniej Góry zatrudni osoby na stanowisko pomoc kuchenna. Oczekujemy od Ciebie: - chęci do pracy - zaangażowania - dyspozycyjności - książeczki sanepidowskiej lu
Dam pracę-wczoraj, 13:36
Pomoc Kuchenna Grande Roma Cieplice
Restauracja Grande Roma Cieplice zatrudni na stałe osobę na stanowisku pomoc kuchenna. Dobre warunki pracy i wynagrodzenie. Kontakt tel: 791981987
Dam pracę-3 sierpnia
Od zaraz zatrudnię !!!
Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych "MECHANIK w Jeleniej Górze zatrudni na umowę na zastępstwo na stanowisku dozorca Miejsce pracy: Zespół Szkół Technicznych "MEC
Dam pracę-10 sierpnia
Pomoc domowa
Poszukuje pomocy domowej do dzieci Oraz sprzątania
Opiekun Niemcy do osoby leżącej
Opieka nad starszym mężczyzną. Pan lat 77, ważący 70 kg jest praktycznie leżący, od czasu do czasu siedzi na wózku. Mieszka wraz z partnerką k/Tybingi. Pflegedienst przychodzi raz w tygodniu
Dam pracę-8 sierpnia
Pokojowa Hotel Chata za Wsią Mysłakowice
Hotel Restauracja Chata za Wsią w Mysłakowicach poszukuje osoby na stanowisko pokojowa. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres info@chatazawsia.com Prosimy o zamieszczenie w cv k
Dam pracę-wczoraj, 11:38
Biuro Turystyczne z Karpacza
Poszukujemy w Karpaczu osoby do biura turystycznego. Sprzedaż wycieczek i pamiątek regionalnych. Osoba miła dla klientów. Elastyczne godziny pracy dobre warunki. Szczegóły proszę dzwonić tel.
Dam pracę-6 sierpnia
Operator Ładowarki
Operator Ładowarki Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na całym ś