Ogłoszeń: 3672   Czytających: 6361
Legniczka.com

Monter- konserwator

Telefon / kontakt:
Dodane:
10 września
Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne oraz konfekcjonuje zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości.
Aktualnie, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko monter-konserwator.
Opis stanowiska: obsługa bieżącej produkcji, naprawa środków pomocowych, budowa desek montażowych wg zlecenia, sprawdzanie prawidłowości działania oraz poprawności montażu wiązki, usuwanie awarii, drobne prace konserwatorskie.
Wymagania: wykształcenie średnie, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy na urządzeniach (m.in.: tokarka, frezarka, wiertarka stołowa), komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy.
Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem (angielski lub niemiecki). System pracy 2 zmianowy.
Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, przyjazne otoczenie i pozytywną atmosferę pracy, szkolenie przygotowujące do pracy, dodatkowe ubezpieczenie medyczne, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie o terminie i miejscu naboru.
CV proszę przesłać na adres: rekrutacja@arcus.world
Adres siedziby: MEINERT Sp. z o.o. ul. Spółdzielcza 53, 58-500 Jelenia Góra
Nr ogłoszenia: 1679372 Ważne do: 2021-09-24 13:03:32

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Magazynier - kierowca (kat.B)
Hurtownia artykułów biurowych i szkolnych z siedzibą w Jeleniej Górze, poszukuje kandydatów do pracy w charakterze kierowcy/magazyniera. Praca w godzinach 8-16. Umowa o pracę, pełny etat. Mil
Dam pracę-przedwczoraj, 23:58
Praca dla brukarza i pomocnika od zaraz
Witam. Poszukuję brukarza i pomocnika brukarza. Stawka godzinowa. Pomocnik od 20 zł/h. Brukarz w zależności od umiejętności. Mile widziane prawo jazdy. Wypłaty tygodniowe.
Dam pracę-13 września
Specjalista ds. realizacji projektów
Germania Mint (dawniej Kurowski Group), w związku z rozwojem, poszukuje Pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS. REALIZACJI PROJEKTÓW Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOW
Dam pracę-4 września
Barman oraz kucharz w Five Seasons
Five Seasons to kolekcja butikowych aparthoteli w centralnej lokalizacji w , zaprojektowanych z myślą o komforcie i harmonijnym wypoczynku naszych Gości. Oferując optymalną ilość apartamentów
Dam pracę-3 września
Monter kominków - usługi ogólnobudowlane
Przyjmę do pracy montażystę kominków od zaraz chociaż z małym doświadczeniem budowlanym czyli regipsy, gładzie, tynki itp. Praca przy kominkach i piecach, wsadach kominowych, wentylacjach.
Dam pracę-wczoraj, 16:29
Tynki wapienne
Zlecę wykonanie tynków wapiennych Jelenia Góra/ Cieplice oraz zatrudnię pracownika do prac elewacyjnych sztukateria . Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Dam pracę-6 września
Zatrudnimy frezerów, tokarzy i operatorów CNC
Grupa Ładziński: W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Frezer, tokarz, wytaczarz, operator maszyn CNC Miejsce pracy Jelenia Gór
Dam pracę-8 września
Kelner/ka z doświadczeniem Jelenia Góra
Restauracja Mazurkowa Chata poszukuje kelnera/kę z długim doświadczeniem. Osoby z którą możnemy współpracować na stałe, nie tylko sezonowo. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, jesteśmy s
Dam pracę-dziś, 14:00
Zatrudnię do profesjonalnej pralni
Pana,Panią do zautomatyzowanej pralni zatrudnię
Dam pracę-wczoraj, 9:42