Legniczka.com

Pomoc kuchenna

Dodane:
16 paźdź.
****Hotel Gołębiewski w Karpaczu****
zatrudni Pomoc Kuchenną

Opis stanowiska:
• pomoc przy sporządzaniu zup i dań mięsnych, surówek, śniadań, kolacji,
• porządkowanie i utrzymywanie w czystości pomieszczenia produkcyjnego i zaplecza,
• mycie naczyń, urządzeń i sprzętu produkcyjnego
• dbanie o wygląd bufetu
•przygotowanie deserów i drinków

Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole
• książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•dbanie o porządek i higienę w kuchni

To oferujemy
• system wynagrodzeń oparty o podstawę i premię, stawka godzinowa
•stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny etat
•ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
•preferencyjne warunki pobytu wypoczynkowego w Hotelach Gołębiewski

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt : kadryk@golebiewski.pl ; Tel. 503 011 920

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka do seniorki - bez transferu! 1700€
Termin : od 04/11/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Kiebitzreihe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01539 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą zn
Dam pracę-10 paźdź.
Praca na budowie
Szukam do pracy na budowie murowania i inne prace budowlane
Dam pracę-13 paźdź.
Praca na budowie wykończenia
Zatrudnię do pracy, praca przy wykończeniach na terenie Jeleniej Góry i okolic. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Dam pracę-18 paźdź.
Zatrudnię do biura nieruchomości
nie jest wymagane doświadczenie - wszystkiego Cię nauczymy! wymagania: wykształcenie min średnie, prawo jazdy + samochód, komunikatywność, kultura osobista, chęć do pracy i osiągania sukces
Dam pracę-15 paźdź.
Kelner/kelnerka na a'la carte w Karpac
Opis Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty
Recepcjonistka, barmanka, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni na stanowisku: recepcjonistki, barmanki, kucharza, kucharkę. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tel. 519 525 935
Dam pracę-12 paźdź.
Operator Pieca - Obsługa produkcji
Marazzi Poland - Piechowice Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest zagwarantowanie zgodności płytki po wypale, przestrzegając standardów jakości i ilości. Obowiązki: - Bieżące
Dam pracę-17 paźdź.
Kawiarnia Classico Cafe Karpacz
Poszukujemy osoby chętne do pracy w naszym zespole. Umowa o pracę/umowa zlecenie. Elastyczny grafik pracy. Zapraszamy do współpracy. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: ekilan@
Dam pracę-14 paźdź.
Pomoc na magazynie
Przyjmę do pracy chętnych do przyuczenia w branży handlowo - warzywnej. Więcej informacji pod numerem telefonu 604528592 w godzinach od 18-20 w dni robocze. Stawka godzinowa od 20 do 35 złoty
Dam pracę-16 paźdź.