Ogłoszeń: 4318   Czytających: 5188
Legniczka.com

Pomoc kuchenna - cały etat lub wybrane dni

Telefon / kontakt:
Dodane:
9 czerwca
Atrakcyjne wynagrodzenie, miła atmosfera.
Pełny etat. Możliwa praca także w pełnym lub niepełnym wymiarze dla chętnych lub w wybrane dni tygodnia (także na weekendy).

Praca także dla studentów.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji imprez (zrealizowaliśmy już ponad 750 wesel). Dla gości oferujemy noclegi w stylowych apartamentach, salonikach i pokojach. Posiadamy własną markę piwa AIPA i kawy rzemieślniczej.
Zakres obowiązków:
- prace pomocnicze podczas przygotowywania potraw
- prace porządkowe w kuchni
- mycie naczyń
- dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy
- inne prace porządkowe
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy jako POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza
Prosimy dzwonić w godz: 08.00 - 19.00.
tel. 518 686 152
biuro@dwor-korona.pl
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zapraszamy

Dział Rekrutacji
Dwór Korona Karkonoszy
Nr ogłoszenia: 1666302 Ważne do: 2021-06-23 16:24:38

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka w 63633 Birstein/ 70km od Frankfurtu
Opiekunka do Seniorki w 63633 Birstein/ 70km od Frankfurtu Miejsce: 63633 Birstein/ 70km od Frankfurtu Termin: 30.06.2021r. na 6/8 tyg. + zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi. Wyn
Dam pracę-8 czerwca
Hotel Seidorf - recepcjonista
Hotel Seidorf ***** w Sosnówce Recepcjonista Zakres zadań: • obsługa gości • meldowanie, pobieranie płatności za pobyt, wystawianie FV • przyjmowanie rezerwacji oraz sprzedaż miejsc
Dam pracę-15 czerwca
Pokojowa
TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny hotel zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy 125 przestronnych, wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie apart
Dam pracę-wczoraj, 14:05
Monter systemów alarmowych
Monter systemów alarmowych. Firma ARKAM zatrudni monterów i serwisantów systemów alarmowych, p.poż., TV dozorowej. Praca na terenie Jeleniej Góry i okolicach. CV proszę wysyłać na adres e-mai
Dam pracę-10 czerwca
Asystentka oddziału
Oddział w Open Finance w Jeleniej Górze poszukuje osoby do pracy na stanowisku „asystentka oddziału”. Zapewniamy: - szkolenie, - wysokie zarobki, - dużą możliwość rozwoju, - miłą
Dam pracę-16 czerwca
Pomoc kuchenna do pracy w hotelu
Instytut Zdrowia Sofra w Karpaczu zatrudni pomoc kuchenną. Proponujemy stałą pracę w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników, możliwość zamieszkania na terenie I
Dam pracę-przedwczoraj, 11:50
Poszukiwany stolarz - produkcja mebli
Poszukiwany stolarz z doświadczeniem przy produkcji mebli. W prężnie rozwijającej się firmie. Praca w młodym zespole, przy nie codziennych projektach i realizacjach. Umowa o pracę. Praca przy
Dam pracę-14 czerwca
Baristka - Szklarska Poręba
Poszukiwana baristka do pracy w Bistro na dworcu PKP w Szklarskiej Porębie. Zapewniamy miła pracę, dużo słońca i najpiękniejszy widok w Szklarskiej. Prześlij nam CV lub wiadomość od siebie
Masażysta/fizjoterapeuta
Dam pracę-wczoraj, 13:52