Ogłoszeń: 3985   Czytających: 2495
Legniczka.com

Pomóż nam w prowadzeniu kawiarni Kryształowa!

Telefon / kontakt:
kierownik.sklep@hutajulia.com
Dodane:
3 sierpnia
Oferujemy:

*możliwość prowadzenia małej kawiarni w ciekawym miejscu
*realny wpływ na rozwój, wygląd i sprzedaż produktów kawiarni
*stworzenie kawiarni „od początku”
*elastyczny harmonogram pracy
*umowę o pracę
*stabilne zatrudnienie nawet podczas lockdownu

Oczekujemy:

*doświadczenia w prowadzeniu lub pomocy w prowadzeniu kawiarni/punktu gastronomicznego ( warunek konieczny )
*otwartego umysłu
*otwartości na działania marketingowe i sprzedażowe
*kreatywności
*otwartości na ludzi

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, wyślij cv na adres kierownik.sklep@hutajulia.com a w treści maila napisz, jak wg Ciebie powinna wyglądać idealna kawiarnia KRYSZTAŁOWA
Nr ogłoszenia: 1672689 Ważne do: 2021-08-17 16:00:01

Więcej z kategorii Dam pracę

Opieka mobilna podopieczna 150 e Premii - SPP
PREMIA PREMIA PREMIA 150 EURO ________________________________________________ Oferta nr 505 Praca dla Opiekunki do pani Hildegard Miejscowość: 82140 Olching/TP Stawka miesięczna: 1450 Euro
Dam pracę-3 sierpnia
Praca dla Opiekunki Niemcy/okolice Monachium
Stawka miesięczna: -1450 euro + 150 euro premii - zwrot kosztów podróży - pełne ubezpieczenie w DE Pani Hildegard 70 kg, 167 cm, 89 lat Pani mieszka w małym miasteczku w domu wieloro
Dam pracę-wczoraj, 12:57
Opiekunka w 14612 Falkensee od 10.08/ 1700-2150 E
Opiekunka do Małżeństwa w 14612 Falkensee od 10.08/ 1700-2150 Euro. Miejsce: 14612 Falkensee Termin: 10.08.2021r. na 6/ 8 tygodni + zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi. Wynagr
Dam pracę-wczoraj, 9:50
Montażysta okien, pomocnik
Firma zatrudni montażystę okien, rolet itd, z doświadczeniem, lub pomocnika. Tel. Kont. 533760350 lub 692062343
Dam pracę-2 sierpnia
Osoby do sprzątania (pokojowa)
Firma Clean Expert poszukuje osób do pracy stałej oraz dorywczej przy sprzątaniu hoteli, apartamentów oraz wspólnot mieszkaniowych. Praca od poniedziałku do piątku oraz na weekendy. Gwarant
Dam pracę-27 lipca
Kierowca busa
Młodego,pojętnego,po szkole średniej zatrudnię
Praca w 29690 Lindwedel dla opiekunki - SPP
Oferta nr 712 Praca dla Opiekunki do pani Anneliese Miejscowość: 29690 Lindwedel/DR Stawka miesięczna: 1450 Euro (umowa zlecenie z ubez. w niemieckiej kasie chorych) od 14.08.2021r. na 6 tyg
Dam pracę-29 lipca
Samodzielny księgowy_a
Twoje Obowiązki: Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania i czujesz chęć rozwoju osobistego to praca dla Ciebie. Szukamy osoby do działu księgowości, która przejmie obowiązki kierow
Pani na śniadania 1/2 etatu - hotel w Piechowicach
Pałac Pakoszów (Piechowice) poszukuje pracownika na 1/2 etatu - stanowisko kelner śniadaniowy. Oferujemy: *Elastyczny grafik; *Pracę w określonym przedziale czasowym: 6.00 do 12.30; *Term
Dam pracę-26 lipca
© 2002-2021 Highlander's Group