Legniczka.com

Praca Kurier DHL- Jelenia Góra (Centrum)

Dodane:
18 kwietnia
Kurier na trasę Jelenia Góra Centrum.

Zakres obowiązków:
Start pracy godz: 07:00 na magazynie,
Skanowanie przesyłek i załadunek na samochód, doręczanie i odbieranie przesyłek.
Doświadczenie w pracy nie jest wymagane

Więcej z kategorii Dam pracę

Night Auditor/Recepcjonista nocny
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Night Auditor/Recepcjonista n
Dam pracę-25 kwietnia
Kurier- kierowca
Przyjmę do pracy na stanowisko KURIER kierowca busa. Wynagrodzenie 5 tyś netto. Zainteresowanych proszę o kontakt tylko telefoniczny.
Praca w Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze
OGŁOSZENIE O KONKURSIE nr K.110.10.2024 Na podstawie § 2 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 stycznia 2008 r. w sprawie szczegółowego trybu i sposobu przeprowadzania konkursów n
Dam pracę-24 kwietnia
Ogród Japoński zatrudni osobę do obsługi klienta
Ogród Japoński w Przesiece - Mała Japonia szuka do pracy na stanowisko obsługi klienta. Oferujemy: -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość uzgodnienia dogodnych warunków zat
Dam pracę-18 kwietnia
Elektryk- automatyk
Elektryk- automatyk. Opis stanowiska: • Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych maszyn jak i infrastruktury. • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągło
Dam pracę-wczoraj, 9:21
Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-wczoraj, 9:19
Sprzedawca w gastronomii
Zatrudnię do pracy w lodziarni. Uśmiechasz się, jesteś komunikatywną osobą, lubisz porządek, a przy tym posiadasz k. sanepid. to dzwoń i pytaj ;)
Dam pracę-przedwczoraj, 11:04
Ślusarz
Opieka Bad Aibling od zaraz
NOWA OFERTA – OD ZARAZ NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)+PREMIA ZAKWATEROWANIE – pokój
Dam pracę-22 kwietnia