Ogłoszeń: 3494   Czytających: 7431
Legniczka.com

Praca w Karpaczu - obsługa klienta

Telefon / kontakt:
karkonoskietajemnice@gmail.com
Dodane:
24 listopada
Poszukujemy pracowników do atrakcji turystycznej "Karkonoskie Tajemnice".

Praca na pełen etat.

Twoje zadania:
- obsługa klienta indywidualnego i grupowego, prowadzenie warsztatów tematycznych,
- sprzedaż biletów, pamiątek etc.,
- dbanie o pozytywne relacje z klientami ( uśmiech to podstawa),
- dbanie o porządek w miejscu wykonywanej pracy.

Czego oczekujemy:
- uśmiechu, kultury osobistej, sumienności,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

Co oferujemy:
- pracę w Karpaczu, w godzinach 10:00- 18:00,
- umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- elastyczny grafik,
- pracę w zespole młodych, kreatywnych osób.

Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować na karkonoskietajemnice@gmail.com
Nr ogłoszenia: 1688402 Ważne do: 2021-12-08 12:07:18

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz
Restauracja Łomniczanka w Karpaczu. Zapraszamy do współpracy kucharzy i młodszych kucharzy. Kuchnia polska, mała karta. Pełny etat
Dam pracę-23 listopada
Praca Dom Seniora
Dom Seniora poszukuje osób do pracy, na stanowisku opiekun osoby starszej. Proponujemy umowę o pracę, doszkalanie w wykonywanym zawodzie. Dom Seniora znajduje się w Karpaczu. Dogodne warunki godzi
Dam pracę-wczoraj, 20:00
Karpacz centrum zatrudnię
Szukam osoby do pomocy w sprzątaniu ogrodu przed zimą i po remoncie. Najlepiej od zaraz
Dam pracę-20 listopada
Magazynier logistyki wewnętrznej
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-26 listopada
Operator wózka widłowego - magazynier
Firma POLCOLORIT S.A. - o ugruntowanej pozycji w branży płytek ceramicznych - zatrudni osobę na stanowisko: MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Poszukujemy operatora wózków widłowych do
Dam pracę-25 listopada
Nauczyciele szkoła dla dorosłych
Szkoła dla dorosłych i ośrodek kursowy poszukuje nauczycieli na kierunki: - język polski (dużo godzin, możliwe 2 stanowiska) - pozostałe przedmioty ogólnokształcące w liceum (matematyka, c
Dam pracę-19 listopada
Praca sprzątanie
Firma zatrudni osobę do sprzątania w obiekcie służby zdrowia. Tel. 693835294
Pilnie poszukiwany wychowawca w internacie
Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Mysłakowicach poszukuje pracowników na stanowisko: Wychowawca Internatu - 1 etat Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne: Pedagogika opiekuńczo- wycho
Dam pracę-przedwczoraj, 16:54
Pracownik produkcyjny
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dr. Schneider Automotive Pols
Dam pracę-wczoraj, 10:09