Ogłoszeń: 3489   Czytających: 7575
Legniczka.com

Pracownik biurowy ds. rekrutacji/koordynator SPP

Telefon / kontakt:
600 348 779 / aplikuj@seniorpartnerpremium.eu
Dodane:
24 listopada
Senior Partner Premium to agencja z siedmioletnim doświadczeniem w branży opieki nad seniorami w Niemczech.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik biurowy ds. rekrutacji/koordynator

- miejsce pracy: centrum Jeleniej Góry
- godziny pracy: !!!praca od poniedziałku do piątku. Możliwość pracy w systemie 7,5-godzinnym!!!

Opis stanowiska:

- rekrutacja nowych pracowników na stanowisko Opiekuna osób starszych

- kontakt z klientami i partnerami biznesowymi polskojęzycznymi i niemieckojęzycznymi

- prowadzenie prostej dokumentacji

- utrzymywanie kontaktów z osobami pracującymi zagranicą

- praca od poniedziałku do piątku. Możliwość pracy w systemie 7,5-godzinnym

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum B2

- zdolności organizacyjne i interpersonalne

- podstawowa znajomość pakietu MC Office

- mile widziana znajomość programów graficznych

- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej, w tym okresie, branży

- system premiowy

- atrakcyjne godziny pracy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: aplikuj@seniorpartnerpremium.eu
Nr ogłoszenia: 1688372 Ważne do: 2021-12-08 09:22:44

Więcej z kategorii Dam pracę

Kuchnia,restauracja, recepcja
Hotel Fenix-Strauss zatrudni: kucharkę/rza (cały lub 1/2 etatu, emeryci jak i absolwenci szkoły gastro mile widziani) kelnerki/ów (rano i popołudnie) recepcjonistów (konieczna znajomość języ
Dam pracę-24 listopada
Hotel Seidorf - obsługa stoku narciarskiego
Hotel Seidorf poszukuje osoby do obługii stoku narciarskiego. Obsługa wyciągu, prace związane z estetyką tras narciarskich. Oczekujemy:  komunikatywności  umiejętności pracy pod
Dam pracę-29 listopada
Magazynier logistyki wewnętrznej
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-26 listopada
Przyuczymy do zawodu operatora CNC
Dolfamex Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, producent narzędzi skrawających zatrudni do przyuczenia na stanowisku Operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC na nowoczesnych maszynach sterowanych numery
Dam pracę-19 listopada
Pracownik produkcyjny
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dr. Schneider Automotive Pols
Dam pracę-wczoraj, 10:09
Kontroler jakości
Firma Dolfamex Sp. Z o.o. producent narzędzi skrawających zatrudni pracownika na stanowisko kontrolera jakości. Wymagania • wykształcenie (minimum) średnie o profilu technicznym, • um
Montaż drzwi
Witam zlecę dobór i montaż drzwi wewnętrznych,stare budownictwo. Kontakt 730 503 961
Kierowcę busa zatrudnię
Młodego,pojętnego,po szkole średniej zatrudnię
Dam pracę-przedwczoraj, 9:24
Kucharz
Hotel Artus Resort w Karpaczu zatrudni kucharza. Oczekujemy zaangażowania, umiejętności pracy w zespole, doświadczenia , punktualności i chęci do pracy. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na Um