Ogłoszeń: 3179   Czytających: 12426
Legniczka.com

Pracownik produkcji odwonienia liniowe. Mężczyzna

Telefon / kontakt:
produkcja@stora-drain.pl
Dodane:
23 kwietnia
Firma O.P.S.O. Sp. z o.o., producent odwodnień liniowych z polimerobetonu marki STORA-DRAIN z Jeleniej Góry, poszukuje pracownika produkcji.

Opis stanowiska:
- praca fizyczna na stanowisku linii produkcyjnej dla mężczyzn,
- wymagana gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej,
- praca jednozmianowa dzienna 8 godz.
- mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Wynagrodzenie od 6.000 zł brutto/m-c.

Oferty pracy prosimy składać drogą mailową na adres:

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nr ogłoszenia: 1790869 Ważne do: 2024-05-07 11:16:44

Więcej z kategorii Dam pracę

Opieka Bad Aibling od 15.05.2024+PREMIA
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 15.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracę-30 kwietnia
Praca dla stolarzy
Praca dla stolarzy: Firma Pionier Meble z siedzibą w Jeleniej Górze istnieje od 1992 i zajmuje się produkcją mebli hotelowych. Zatrudnimy: - Stolarzy z doświadczeniem przy produkcji mebli
Dam pracę-23 kwietnia
Kelnerka
Do naszego obiektu Aksamit w Karpaczu zatrudnimy kelnerkę. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 577337556.
Sprzątanie
Szukamy osób chętnych do pracy w hotelu w dziale czystości. Możliwa umowa o pracę lub sprzątanie "dorywczo" jako zajęcie dodatkowe dla osób chcących sobie "dorobić"! Jes
Dam pracę-29 kwietnia
Barman/ka, Kelner/ka. Praca w schronisku Samotnia
Schronisko górskie „Samotnia” w Karpaczu poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisko barman/ka, kelner/ka (obsługa kasy, uzupełnianie bemarów). System zmianowy. M
Dam pracę-25 kwietnia
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
Dam pracę-wczoraj, 7:32
Zlecę wykonanie przyłącza kanalizacji - Szklarska
Zlecę wykonanie przyłącza kanalizacji i wody do budynku według uzgodnionego projektu w Szklarskiej Porębie..
Dam pracę-27 kwietnia
Pokojowa do hotelu w Karpaczu
Pałac Margot *** SPA & Nature w Karpaczu zatrudni pomocne i przyjazne osoby, dla których porządek i ład to jedne z najważniejszych wartości na stanowisko pokojowa. OBOWIĄZKI: - Utrzymanie
Pielęgnacja i zakładania ogrodów
Przyjmę do pracy osobę do pielęgnacji i zakładania ogrodów na terenie Jeleniej i okolicy.Mile widziana osoba z doświadczeniem.Poszukuje osoby chętnej do stałej współpracy.Więcej informacji