Ogłoszeń: 3489   Czytających: 7540
Legniczka.com

Recepcjonista/ka Woźniak Spa & Residence w Karpacz

Telefon / kontakt:
501 501 663, mail: biuro@seamed.pl
Dodane:
25 listopada
Poszukujemy osoby dynamicznej i odpowiedzialnej za obsługę gości na stanowisko Recepcjonisty w Woźniak Spa & Residence w Karpaczu.

Wymagania:
• Wysoka kultura osobista
• Znajomość obsługi urządzeń biurowych, programów komputerowych, w tym pakietu MS Office
• Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie mile widziana
• Umiejętność pracy zespole jak i realizacji zadań indywidualnych
• Znajomość systemu hotelowego LSI będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
• Obsługa gości w trakcie pobytu (przeprowadzanie procesu zameldowania i wymeldowania gości)
• Zapewnienie prawidłowego przebiegu pobytu Gości w Hotelu poprzez wsparcie realizacji ich potrzeb i pomoc w rozwiązywaniu problemów, reagując na ich bieżące potrzeby
• Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
• Przyjmowanie rezerwacji, sprzedaż pokoi oraz usług dodatkowych
• Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości

Oferujemy:
• pracę w zespole, który wzajemnie się wspiera
• jasne zasady współpracy
• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwości rozwoju oraz awansu

Mail: biuro@seamed.pl
Nr ogłoszenia: 1688529 Ważne do: 2021-12-09 11:57:07

Więcej z kategorii Dam pracę

Elektronik - automatyk
Pracownik działu utrzymania ruchu – elektronik - automatyk Polcolorit S.A. - Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej j
Dam pracę-dziś, 10:43
*** Rozkładanie towaru - kasjer ***
Podejmiemy współpracę na miesiąc grudzień z osobami szukającymi pracy dorywczej w tygodniu lub w weekendy, zatrudnienie na umowę zlecenia. Szczegółowe informacje w sklepie. CV proszę prz
Dam pracę-wczoraj, 15:05
Operator produkcji - produkcja płytek ceramicznych
Firma POLCOLORIT S.A w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CERAMICZNYCH Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozw
Dam pracę-23 listopada
Manager Spa&Wellness
Dołącz do zespołu Radisson Hotel Szklarska Poręba! Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania. Manager SPA & Wellness Miejsce Pracy: Szklarska Poręba Opis
Dam pracę-wczoraj, 8:45
Sprzątanie apartamentów/ zwrot kosztów dojazdu
Firma porządkowa zatrudni Panie do sprzątania apartamentów w Karpaczu i Szklarskiej Porębie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik oraz prace w miłym zespole. Gwarantujemy dojazd
Dam pracę-wczoraj, 12:00
Kelner/kelnerka
Hotel Artus Resort zatrudni kelnera do pracy w Restauracji a'la kart oraz w Restauracji bufetowej. Oczekujemy zaangażowania oraz kultury osobistej. W Restauracji a'la kart oczekiwana pod
Dam pracę-26 listopada
Specjalista ds. sprzedaży
Firma Polcolorit S.A. to lider w świecie ceramiki – produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na całym świecie. Dzięki połączeniu nowatorskich
Dam pracę-19 listopada
Opieka nad seniorem, chorą
Potrzebna osoba do codziennej porannej pielęgnacji osoby leżącej. Pielęgnacja zajmuje do 1 godz. biorąc pod uwagę pracę poprzedniej opiekunki. Mile widziana osoba mieszkająca w Świdnicy. Wię
Dam pracę-przedwczoraj, 9:42
Spawacz
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Spawacz: Wymagania:
Dam pracę-wczoraj, 11:58