Ogłoszeń: 3107   Czytających: 2243
Legniczka.com

Specjalista ds. kadr i płac

Telefon / kontakt:
Dodane:
14 stycznia
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac

Twój zakres obowiązków:
• pełen zakres płac, kadr, w tym rozliczeń z ZUS,
• kompletowanie dokumentacji pracowniczej i prowadzenie akt osobowych,
• rozliczanie czasu pracy, nieobecności pracowników,
• sporządzanie list płac,
• sporządzanie raportów, zestawień, analiz na potrzeby wewnętrzne firmy,
• monitorowanie okresowych badań lekarskich pracowników i szkoleń,
• sporządzenie umów o pracę, zlecenia,
• współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• sprawne posługiwanie się pakietem MS Office, programem Płatnik i urządzeniami biurowymi,
• dobra organizacja pracy,
• rzetelność i skrupulatność,
• praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych.

Mile widziane
• znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova Kadry i Płace

CV+list motywacyjny proszę wysyłać na adres:
lakfam@lakfam.pl

Do CV+list prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Lakfam sp.j. z siedzibą w Kowarach zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) na okres zarówno tej jak i przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż trzy lata.”
Nr ogłoszenia: 1694017 Ważne do: 2022-01-28 09:18:04

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Ślusarz-monter
W związku z ciągłym rozwojem Naszej Firmy do naszej siedziby w Podgórzynie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ – MONTER Specyfikacja stanowiska - przygotowanie detali pod spawani
Dam pracę-20 stycznia
Szukamy Kierownika Budowy/ Kierownika Projektu
Deweloper i Inwestor z długoletnim doświadczeniem na Polskim rynku, prowadzący wiele inwestycji na terenie całego Kraju poszukuje do współpracy Kierownika Budowy . Szczególnie w rejonie wojew
Dam pracę-wczoraj, 13:06
Opiekunka do Pani Elfriede, dodatkowy dzień wolny
Termin : od 20/01/2022 Język : komunikatywny Miejscowość: Schloß Holte – Stukenbrock Status: zastępstwo Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego do 83-le
Dam pracę-13 stycznia
Graphic Designer
Kim jesteśmy? Firma Akcept od ponad 20 lat zajmuje się marketingiem obiektów noclegowych nad morzem i w górach. Posiadamy portale, na których publikujemy oferty obiektów noclegowych. Wykonujemy
Dam pracę-18 stycznia
Złota rączka, hydraulik, elektryk, stolarz
Witam, Poszukuje osoby do usuwania awarii w domu z apartamentami w Szklarskiej Porębie, takich jak; -wymiana baterii w łazience -wymiana zamka w drzwiach -wymiana żarówek -inne drobne napr
Dam pracę-14 stycznia
Specjalista ds. kadr Świeradów Zdrój
Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż
Dam pracę-17 stycznia
Zatrudnimy na budowę
zatrudnimy Zbrojarzy, Cieśli oraz pracowników budowlanych. Na terenie Jeleniej Góry
Biuro apartamentów - Wonder Home Karpacz
Jesteśmy liderem na rynku wynajmu krótkoterminowego - dbamy o każdy aspekt wypoczynku naszych Gości. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pr
Dam pracę-11 stycznia
Zatrudnię do ochrony na umowę o pracę
Firma zatrudni do ochrony na terenie Karpacza, Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry na umowę o pracę. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.