Ogłoszeń: 3107   Czytających: 2259
Legniczka.com

Specjalista ds. sprzedaży, marketingu

Telefon / kontakt:
Dodane:
13 stycznia
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Zatrudniona przez osoba będzie odpowiedzialna za: prowadzenie profilu firmowego na portalach społecznościowych (Instagram, Facebook) oraz obsługę sklepu internetowego. Oferujemy pracę na cały etat, umowę o pracę.

Opis stanowiska:
• Wstawianie postów z działalności firmy w mediach społecznościowych (również w języku angielskim i niemieckim)
• Dbanie o kontakty, odpowiadanie na komentarze i zapytania klientów
• Pozyskiwanie klientów/ promowanie firmy poprzez reklamowanie na grupach społecznościowych
• Prace graficzne związane z obróbką zdjęć asortymentu sklepu
• Obsługa sklepu internetowego
• Kontrola stanów magazynowych, wprowadzenie danych, opisów produktów
• Kontrola złożonych zamówień
• Organizacja kampanii i promocji, informowanie o bieżących wydarzeniach
• Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej w Social Media

Wymagania:
• Dobra organizacja pracy własnej
• Znajomość pakietu MS Office
• Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista, punktualność, kreatywność
• Dobra znajomość jednego z języków, tj. niemiecki, angielski
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość wyjazdów służbowych na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, targi i eventy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji podając w tytule jakiego stanowiska dotyczy aplikacja z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.”
na adres mailowy: rejestracja@avitec.pl z dopiskiem jakiego stanowiska pracy dotyczy.
Nr ogłoszenia: 1693883 Ważne do: 2022-01-27 10:35:41

Więcej z kategorii Dam pracę

???? Opiekunka do starszej Pani 35683 Dillenburg
???? Opiekunka do starszej Pani 35683 Dillenburg/ Hessen/ Siegen, Marburg Od 28.01 Na 6-8 tyg. do 1600 EUR + opłacony przejazd Wymagania: dobra znajomość języka tel.: 519 421 903 In
Dam pracę-21 stycznia
Opiekun do Pana Rudolfa, samodzielna wspierająca
Termin : od 01/02/2022 Język : dobry Miejscowość: Frankenwinheim Status: nowa Poszukujemy opiekuna z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do 81- letniego pana Rudolfa m
Dam pracę-19 stycznia
Kucharz Szklarska Poręba
Butikowy Hotel w Szklarskiej Porębie przyjmie do pracy kucharza w niepełnym wymiarze czasu pracy. Mile widziane osoby na emeryturze chcące uzyskać dodatkowe źródło dochodu. Kontakt telefoniczny
Dam pracę-18 stycznia
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Stanowisko pracy: Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędn
Pokojowa
Hotel Mercure w Jeleniej Górze zatrudni sumienną osobę na stanowisko POKOJOWA. Praca na umowę zlecenie. Więcej informacji pod numerem telefonu 663321719 (do godz. 14.00) lub 696451121 (po godz. 1
Dam pracę-20 stycznia
Kucharz poszukiwany
Szukamy zorganizowanych osób na pełen etat do produkcji naszych wyśmienitych śniadań, sałatek, lunchów! Wszystkiego nauczymy Was od podstaw i przyjmiemy jak do rodziny! Czekamy na CV! Adre
Dam pracę-13 stycznia
Księgowa Szklarska Poręba
Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż
Dam pracę-17 stycznia
Opiekunka do mobilnej Pani Renate
Opiekunka do mobilnej Pani Renate z samodzielnym małżonkiem, okolice Essen Termin :od 02/02/2022 Język :dobry Miejscowość:Olfen Status:nowa Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością
Pensjonat w Miłkowie / sprzątanie / pomoc kuchenna
Zapraszam do pracy w Ośrodku Anna w Miłkowie. Praca w miłym, zgranym i pracowitym zespole w miejscu z ponad 60% stałych gości. Minimum 3500 zł miesięcznie "na rękę" za pracę 2